Opinie pacjentów

Odpowiednie podejście do pacjenta, dieta smaczna, prosta i dostosowana do moich potrzeb. Polecam zdecydowanie poradnię Pani Doroty.

Rafał

Poznaj inną historię

Dieta bez wyrzeczeń i głodówki? Tak! To już nie jest dieta, to jest sposób na zdrowe życie !

Spotkanie z Panią Dorotą Lejkowską odmieniło całe moje dotychczasowe życie. Nie żartuję ! Od ponad 20 lat wiecznie się odchudzałam, próbując wszelkich najnowszych, rewelacyjnych diet. Niektóre przynosiły dobre efekty, ale na krótko. A nie na tym mi zależało.Ostatnio wyrzucałam z jadłospisu co raz więcej produktów , posiłki nieregularne i "nudne" - ciągle to samo, a efekty żadne.

czytaj więcej

Zgubiłam 25 kilogramów, ale zyskałam znacznie więcej !

  • Joanna, Mikołów
  • 25 kg
  • Kobieta
  • 28 czerwca, 2018

Pani Joanna trafiła do mojego gabinetu w Mikołowie w połowie zeszłego roku. Już od początku naszej współpracy czułam, że będzie to owocna współpraca. Nie pomyliłam się :) Silna wola, zaangażowanie i przede wszystkim cierpliwość – a tego ostatniego często brakuje przy odchudzaniu - musiał zaowocować sukcesem ! Tym samym poprawił się również stan zdrowia Pani Asi (m. in. poziom glukozy ustabilizował się) i jej samopoczucie.

Posłuchajcie, co ma do powiedzenia sama Pani Asia:

Uda się...nie uda... dam radę... chyba jednak nie....

Trochę sceptycznie nastawiona byłam głównie z powodu mojego trybu pracy- są to głównie zmiany nocne. Czasem warunki też nie pozwalają, aby zrobić sobie przerwę na posiłek (przynajmniej tak mi się do tej pory wydawało.) ale postanowiłam dać sobie szansę.

Oj, jakże bym żałowała, gdybym nie zdecydowała się na wizytę u Pani Doroty! Do dziś miałabym na wadze 3 cyferki z przodu i żal do siebie i wszystkich.

Ale z pomocą Pani dietetyk osiągnęłam nie tylko wymarzoną wagę. Na stałe zagościły u mnie regularne posiłki, odpowiednia ilość wody oraz aktywność fizyczna. Uśmiecham się też częściej :)

Polecam wszystkim niezdecydowanym !

POKAŻ