Co nowego?

Nowy partner naszej poradni w Mikołowie i Orzeszu- Salon kosmetyczny Strefa Piękna Anna Szier

Z przyjemnością informujemy, że partnerem poradni Dobry Dietetyk w Mikołowie i Orzeszu został Salon kosmetyczny Strefa Piękna Pani Anny Szier.

Strefa Piękna to nowoczesny i zarazem kameralny gabinet kosmetyczny w Orzeszu.
Wyjątkowa atmosfera, przytulne wnętrza oraz zabiegi wykonywane na najwyższej jakości produktach oraz urządzeniach wiodących producentów- wszystko po to, aby poczuć się doskonale we własnym ciele, odpocząć i pozbyć się ...

Ogólnopolska Akcja "Dieta dla Urody"

Ruszyła wielka, ogólnopolska akcja „Dieta dla urody”. Dietetycy naszej sieci w całym kraju postarają się przekonać, że dieta nie musi kojarzyć się jedynie z odchudzaniem czy wspomaganiem leczenia chorób, ale także może mieć kolosalny wpływ na to jak wyglądamy.

KONSULTACJE I PORADY ŻYWIENIOWE- ŻORY

Każda osoba, bez względu na wiek może skorzystać w poradni Dobry Dietetyk w Żorach z bezpłatnych badań i konsultacji w zakresie analizy masy i składu ciała, ocenić potrzeby energetyczne swojego organizmu oraz uzyskać informacje jaki rodzaj badań laboratoryjnych warto wykonać. To standardowe badanie, które można wykonać bezpłatnie pozwala określić wszelkiego rodzaju odchylenia i nieprawidłowości w budowie organizmu.

KONSULTACJE I PORADY ŻYWIENIOWE- MIKOŁÓW I ORZESZE

Każda osoba, bez względu na wiek może skorzystać w poradni Dobry Dietetyk w Mikołowie i Orzeszu z bezpłatnych badań i konsultacji w zakresie analizy masy i składu ciała, ocenić potrzeby energetyczne swojego organizmu oraz uzyskać informacje jaki rodzaj badań laboratoryjnych warto wykonać. To standardowe badanie, które można wykonać bezpłatnie pozwala określić wszelkiego rodzaju odchylenia i nieprawidłowości w budowie organizmu.

Dobry Dietetyk w Orzeszu- już wkrótce!

Już od września zapraszamy do nowej poradni Dobrego Dietetyka w Orzeszu.


Przychodnia Stema- Med

ul. Bukowina 4, 43-180 Orzesze

 

Serdecznie zapraszamy!

Bezpłatne porady na temat żywienia w chorobach w poradni w Mikołowie i Żorach

W lipcu i sierpniu organizowane będą NIEODPŁATNE, INDYWIDUALNE PORADY DOTYCZĄCE ŻYWIENIA W RÓŻNYCH JEDNOSTKACH CHOROBOWYCH.

Rabat w poradni w Mikołowie i Żorach w dniach 23-25.06.2018 r

Dokonując internetowej rezerwacji terminu pierwszej wizyty do poniedziałku 25.06. 2018 r do północy, uzyskasz 40zł rabatu na wykonanie programu żywieniowego.
 

BEZPŁATNE KONSULTACJE DIETETYCZNE W MAJU

Zapraszamy do naszej poradni w Mikołowie i Żorach, gdzie możesz sprawdzić skład swojego ciała oraz otrzymać krótkie porady żywieniowe.
 

26. Finał WOŚP Mikołów

W trakcie tegorocznego finału WOŚP będzie można wylicytować Kartę Podarunkową na usługi w naszej poradni dietetycznej. Karta obejmuje pierwszą wizytę, indywidualny jadłospis oraz wizytę kontrolną.
Już dziś zapraszamy Was na finał WOŚP na rynku w Mikołowie w najbliższą niedzielę 14.01.2017 r.  
Do zobaczenia !

Przerwa świąteczna

Informujemy, że poradnie w Mikołowie i Żorach będą nieczynne 27, 28 i 29.12.2017.

Zapraszamy po przerwie od 2.01 (Żory) i 3.01 (Mikołów).

W ostatnich dniach roku można oczywiście umawiać się na wizyty telefonicznie bądź mailowo. Zachęcamy również do rejestrowania się przez kalendarz internetowy.

 

Placuszki serowe z kokosową nutą i dżemem

Propozycja na drugie śniadanie lub podwieczorek.

Pomysł na prezent- świąteczne bony upominkowe w poradni w Mikołowie i Żorach

Zapraszamy do zakupów bonów upominkowych na:
- pierwszą wizytę u dietetyka- 80 zł
- przygotowanie jadłospisu 2- tygodniowego- 100 zł

- przygotowanie jadłospisu na okres 4 tygodni- 160 zł

Bony upominkowe na przygotowanie jadłospisu to ciekawa propozycja dla naszych bliskich, znajomych przyjaciół już korzystających z usług naszej poradni.

Więcej informacji pod numerem telefonu 530 530 156.

Makaron pełnoziarnisty z bakłażanem i fetą

Pomysł na obiad z bakłażanem w roli głównej.

Jedna porcja to około 400 kalorii.

Dni Serca w mikołowskim hipemarkecie Auchan

W miniony weekend, 23-go i 24-go września br. w hipermarkecie Auchan odbyły się konsultacje dietetyczne. Pani Dorota Lejkowska z poradni Dobry Dietetyk w Mikołowie udzielała krótkich porad na temat zdrowego stylu życia i wykonywała bezpłatne analizy masy i składu ciała.

Dzień Serca w Auchan w Mikołowie

Zapraszamy na bezpłatne konsultacje dietetyczne w najbliższy weekend.

W ramach akcji Dzień Serca, w hipermarkecie Auchan w Mikołowie odbędą się bezpłatne konsultacje dietetyczne połączone z analizą masy i składu ciała. Zapraszamy w sobotę i niedzielę (23-24.09.2017) w godzinach 10:00-14:00

POKAŻ